Najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają mi moi klienci.
Jeśli nie ma tutaj informacji, której szukasz, skontaktuj się ze mną.

Na szkolenie dla psów powinien przyjść każdy opiekun, który chce zbudować silniejszą więź ze swoim pupilem, popracować nad komunikacją psio-ludzką, a przy okazji spędzić fajnie czas z czworonożnym przyjacielem.

Podczas szkoleń grupowych uczę opiekunów, jak sprawić by psiaki zachowywały się prawidłowo przy innych czworonogach oraz obcych ludziach. Nabywając te umiejętności pies będzie się lepiej zachowywał podczas spacerów i podróży ze swoim właścicielem.

Zdarza się, że Twój pies jest agresywny i nadpobudliwy lub wprost przeciwnie - wszystkiego się boi i nie potrafi sam zostać w domu?

Możliwe, że Twój pupil ma problemy behawioralne.

W takiej sytuacji koniecznie umów się ze mną na Konsultacje behawioralne / Trening indywidualny.

Jeżeli masz szczeniaka do 4 miesiąca życia, wybierz szkolenie dla psów Psie Przedszkole.

Podczas tego szkolenia pokażę Ci, jak prawidłowo stawiać granicę Twojemu psu i zapanować nad jego emocjami. W czasie treningu kooperacyjnego (medycznego) nauczę Cię, jak prawidłowo dotykać psa, by czuł się bezpiecznie w każdej sytuacji. Dzięki temu, wizyty u weterynarza oraz zabiegi pielęgnacyjne staną się dla niego mniej stresujące.

Dla starszych psów proponuję:

Jeżeli masz wątpliwości, który kurs będzie dla Ciebie i Twojego psa odpowiedni, skontaktuj się ze mną. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie!

Szkolenia dla psów Po Pieskiemu prowadzę ja – Ada Drużbańska.

Jestem wykwalifikowaną trenerką i behawiorystką. Posiadam zaświadczenie Ministerstwa Edukacji.

Jestem również certyfikowaną instruktorką Nose Work, według regulaminów organizacji Svenska Nose Work Klubben oraz Nose Work Club Polska.

Doświadczenie w szkoleniu psów zdobyłam jako wolontariusz w Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt - Przyjazna Łapa w Puławach oraz jako trenerka na obozach wyjazdowych Super Pies, dla psów problemowych Wesołej Łapki.

Praca z psami wymaga ode mnie ciągłego zaangażowania i rozwijania wiedzy. Dlatego z przyjemnością biorę udział w szkoleniach i seminariach naukowych, a w wolnych chwilach oglądam webinary i czytam książki, poświęcone psim zagadnieniom.

Dowiedz się więcej o moim doświadczeniu i misji. Zobacz certyfikaty poświadczające ukończone szkolenia. Przeczytaj zakładkę O mnie.

Przed rozpoczęciem szkolenia warto zabrać swojego psa na spacer, by załatwił swoje fizjologiczne potrzeby.

Dopilnuj, by Twój pupil nie przyszedł na szkolenie przejedzony. Pamiętaj, że jedzenie w trakcie treningu powinno być wliczone w dzienną porcję żywnościową. W dniu szkolenia możesz pomniejszyć psu śniadanie albo zabrać je ze sobą na trening.

Na szkolenie zabierz koniecznie:

  • psa,
  • smycz (nie używamy smyczy flexi),
  • smakołyki małych rozmiarów (najlepiej kilka różnych przysmaków),
  • saszetkę na smakołyki,
  • miskę na wodę,
  • ulubione zabawki do szarpania (bez piszczałki),
  • woreczki na odchody,
  • akcesoria szkoleniowe np. kliker,
  • i dobry nastrój.

Jeśli przygotowujesz się na zajęcia indywidualne, a Twój pies ma problem z agresją, zabierz ze sobą kaganiec!

Na szkolenie Nose Work i Konsultacje behawioralne / Trening indywidualny zapiszesz się przez formularz rezerwacji, telefonicznie lub mailowo.

W razie jakichkolwiek problemów z zapisem, zapraszam Cię do kontaktu!

Jeżeli chodzi o szkolenia grupowe dla psów, to preferuję pracę z maksymalnie 4 psiakami.

Dzięki temu, mam wystarczającą ilość czasu na indywidualne podejście do każdego zwierzaka.

Podczas szkolenia prezentuję i omawiam wszystkie ćwiczenia oraz tłumacze, jaki jest ich cel. Przyglądam się Twojej pracy z psem i na bieżąco pomagam, naprowadzam oraz daję cenne wskazówki.

Przed rozpoczęciem kolejnych zajęć na chwilę wracam do poprzednich. Sprawdzam, czy przyniosły one oczekiwane efekty i weryfikuję, nad czym musimy jeszcze popracować.

W ramach niektórych szkoleń otrzymasz ode mnie skrypt lub zadania domowe, dzięki którym razem ze swoim psem utrwalicie dotychczas zdobytą wiedzę i umiejętności.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na stronie otrzymasz numer konta bankowego, na który należy dokonać wpłaty za szkolenie. Po opłaceniu szkolenia masz już pewność, że miejsce dla Ciebie i Twojego psa jest już zarezerwowane.

Za szkolenie możesz również zapłacić gotówką lub przelewem na numer konta 14 1090 2688 0000 0001 4681 8689.

Nie realizuję płatności kartą.

Ćwicz ze swoim psem!

Bardzo duży wpływ na końcowy rezultat szkolenia ma Twoje zaangażowanie między zajęciami.

Zorganizuj swojemu psiakowi kilka krótkich sesji treningowych dziennie (od 5 do 20 minut). Przyniosą one dużo lepsze efekty niż jeden, dłuższy trening.

W miarę swoich możliwości, postaraj się wpleść ćwiczenia dla psa w swój naturalny tryb dnia np. pod koniec spaceru, po obiedzie lub w przerwie reklamowej podczas ulubionego serialu.

Tak, możesz 🙂

Chcesz lepiej zrozumieć swojego czworonoga i jego potrzeby? Marzysz o tym, by Twój pies zachowywał się spokojnie, nawet gdy obok są obcy ludzie i zwierzęta?

Zdaję sobie sprawę, jak wygląda życie z problematycznym psem. Sama to kiedyś przeżyłam i wiem, że to trudna sytuacja dla całej rodziny. Pozwól, że pokażę Ci, jak nauczyć Twojego pupila poprawnego zachowania w każdej sytuacji.

Pracuję jako trener, zoopsycholog i behawiorysta psów. Prowadzę szkolenia dla psów w każdym wieku – od szczeniaka do dorosłego. Podczas szkolenia wprowadzę Cię w psi świat i przekażę Ci wiedzę, dzięki której zaczniesz rozmawiać ze swoim psem po pieskiemu! Wybierz odpowiednie szkolenie dla Twojego psa i poznaj szczegóły.

Szkolenia dla psów Po Pieskiemu – Piaseczno i Warszawa
Ada Drużbańska – trener, zoopsycholog behawiorysta psów
Telefon kontaktowy: +48 609 583 770

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka).
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.