Spacery socjalizacyjne - Terapeutyczne i rekreacyjne

Piaseczno i Warszawa

Chcesz, aby Twój pies był spokojny i pewny siebie wśród innych czworonogów i obcych ludzi? Zapisz się na spacer socjalizacyjny – terapeutyczny.

Spacery socjalizacyjne
dla psów
  • 175 zł – 5 spotkań

  • 40 zł – 1 spacer

✓ Spacery dla psów od 6 miesiąca życia
✓ Spacery socjalizacyjne odbywają się w grupach, jeśli potrzebujesz spaceru 1:1 z moim psem zapraszam na konsultacje indywidualne.
✓ Zajęcia prowadzi Ada Drużbańska – trener i behawiorysta psów
✓ Czas trwania spaceru ok. 1 godzina
✓ Spotykamy się raz w tygodniu
✓ Adres: Okolice Piaseczna 
✓ Dowiedz się więcej: +48 609 583 770

Opis: Spacery socjalizacyjne - Terapeutyczne

Spacery socjalizacyjne – terapeutyczne, skierowane są dla psów, które nie czują się pewnie w towarzystwie innych psów. Zbyt szybko się pobudzają lub boją się ich.

Na spacerach terapeutycznych nauczę Ciebie i Twojego psa czym jest podążanie w grupie, jak zachowywać spokój przy innych psach, jak sprawić aby psy były po prostu elementem środowiska, zamiast bodźcem wyzwalającym oraz jak bezpiecznie zapoznawać ze sobą psy.

Nauczę Cię:

  • Jak psy się ze sobą komunikują
  • Kiedy przerywać zachowanie, a kiery pozwolić psom na interakcje
  • Jak dobierać psich kolegów dla Twojego psa
  • Jak dawać psu wsparcie odpowiednich momentachPrzed zapisaniem się na kurs, proszę o kontakt w celu ustalenia, czy pies jest gotowy na zajęcia grupowe. Być może będzie wymagał kilku lekcji indywidualnych zanim będzie gotowy do pracy w grupie. </strong


Spacery socjalizacyjne dla psów Po Pieskiemu – Piaseczno i Warszawa
Ada Drużbańska – trener, zoopsycholog, behawiorysta psów

Spacery socjalizacyjne organizuję na bezpiecznej trasie, z dala od ruchliwych ulic.

Jak zapisać się na Spacer Socjalizacyjny

KROK 1

📅 Kliknij przycisk „Zarezerwuj termin”

Wybierz typ spaceru. termin, wypełnij formularz i prześlij go do mnie. Na e-mail otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

Łapki Po Pieskiemu

KROK 2

👍 Opłać szkolenie

Wpłać pieniądze na konto, by zarezerwować termin szkolenia lub zapłać gotówką na pierwszym spotkaniu.

Łapki Po Pieskiemu

KROK 3

🐕‍🦺 Spotkajmy się na spacerze

Obserwuj jak Twój pies w spokoju zdobywa nowych psich przyjaciół.

Spacery socjalizacyjne Piaseczno i Warszawa - galeria

Regulamin spacerów socjalizacyjnych

1. Psy, które wykazują agresję w stosunku do ludzi i zwierząt oraz suki w trakcie cieczki nie mogą uczestniczyć w spacerze.

2. Spacer socjalizacyjny to forma spotkania integracyjnego. Jeśli Twój pies wykazuje niepożądane zachowania, umów się na konsultacje indywidualne. Znajdę źródło problemu i wyznaczę odpowiedni plan działania dla Ciebie i Twojego pupila.

3. Organizator spacerów socjalizacyjnych nie odpowiada za ewentualne szkody wyrządzone przez psa lub uszczerbek na zdrowiu samego psa. Zgodnie z art. 431 § 1 Kodeksu Cywilnego: „Kto zwierzę chowa albo się nim posługuje, zobowiązany jest do naprawienia wyrządzonej przez nie szkody, niezależnie od tego, czy było pod jego nadzorem, czy też zabłąkało się lub uciekło”. Odpowiedzialność cywilną z tytułu posiadania zwierzęcia ponosi opiekun psa.

4. Uczestnicy spacerów socjalizacyjnych są zobowiązani do wykonywania poleceń trenera. Jeśli pies będzie agresywny lub nadpobudliwy w stosunku do innych czworonogów lub ludzi, zastrzegam sobie prawo do wyproszenia ze spaceru opiekuna wraz z psem.

5. Podczas spaceru socjalizacyjnego, wszystkie psiaki muszą być na smyczy lub w szelkach. To pozwoli zachować kontrolę nad psami. Opiekunowie są zobowiązani do utrzymywania bezpiecznej odległości w stosunku do innych psów.

6. Uczestnicy spacerów socjalizacyjnych są zobowiązani do sprzątania po swoich pupilach.

7. W spacerze socjalizacyjnym mogą wziąć udział psy, które są zdrowe, odrobaczone, zabezpieczone przed pasożytami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz mają aktualną książeczkę zdrowia wraz z wykazem aktualnych szczepień.

8. Biorąc udział w spacerze socjalizacyjnym, uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na utrwalanie swojego wizerunku podczas zajęć oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć i filmów na stronie internetowej Po Pieskiemu oraz w mediach społecznościowych w celu promocji działalności Po Pieskiemu.

Szkolenia dla psów Po Pieskiemu

Zobacz również szkolenia psów online

Zobacz również
szkolenia psów online

Wszystkie szkolenia psów online są dostępne na platformie kursowej PSIE KOREPETYCJE. Po kliknięciu przycisku „Dowiedz się więcej”, w nowym oknie przeglądarki otworzy się strona www, na której możesz zakupić szkolenia dla swojego psiaka.

Klatka Kennelowa

O tym, jak stworzyć dla psa azyl, w którym będzie chętnie spał i odpoczywał, nawet kiedy wychodzisz z domu lub gdy odwiedzają Cię goście.

Psie korepetycje z panowania nad emocjami

Poznaj tajniki pracy z psem znane tylko behawiorystom i dowiedz się, jak sprawić, żeby Twój pies reagował spokojniej na co dzień!

7 zabaw węchowych na każdy spacer z psem

20 minut tych zabaw na spacerze jest jak godzinny spacer na smyczy. Poznaj je wszystkie!

Psie korepetycje z przywołania

Boisz się, że pies ucieknie, kiedy spuścisz go ze smyczy? Masz dość krzyczenia i biegania za psem, który Cię nie słucha?

Psie korepetycje z psich zabaw i komunikacji

Odkryj zapomniane tajemnice psich zabaw, o których nie wie 90% psich opiekunów!

To wiedza dla dociekliwych – UWAGA: Po kursie możesz już nigdy tak samo nie spojrzeć na zabawę między psami.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka).
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.