Jakie szkolenia dla psów
Cię interesują?

Ada Drużbańska trener, zoopsycholog, behawiorysta psów Piaseczno i Warszawa | Skuteczne szkolenia dla psów z behawiorystą Po Pieskiemu

Stacjonarne szkolenia dla psów z behawiorystą i trenerem

Piaseczno i Warszawa

Twój pies sprawia problemy? Nie potrafisz się dogadać ze swoim czworonogiem? Chcesz nawiązać z nim głębszą więź i zrozumieć jego emocje? Zapisz się na szkolenie dla psów z behawiorystą i zacznij rozmawiać ze swoim psem Po Pieskiemu!

Skuteczne szkolenia dla psów z behawiorystą i trenerem przeznaczone są dla czworonogów w każdym wieku – od szczeniaka do psiego emeryta. Wybierz zajęcia indywidualne lub grupowe. Przejrzyj wszystkie szkolenia dla psów i dowiedz się, jak mogę pomóc Tobie i Twojemu pupilowi.


Szkolenia dla psów Po Pieskiemu – Piaseczno i Warszawa

Ada Drużbańska – trener, zoopsycholog behawiorysta psów.
Telefon kontaktowy: +48 609 583 770

Stacjonarne szkolenia dla psów z behawiorystą i trenerem - przykładowe zdjęcia

Psie korepetycje czyli szkolenia psów online

Psie korepetycje
czyli szkolenia psów online

Zapraszam Cię na szkolenia online, które stworzyłam razem z moim przyjacielem Maciejem, który prowadzi szkolenia dla psów w Łodzi. Pierwszy raz spotkaliśmy się na kursie wyjazdowym dla psów problemowych SUPER PIES, gdzie spędziliśmy godziny na pracy i analizowaniu zachowań czworonogów.

Wtedy wpadliśmy na super pomysł! Postanowiliśmy podzielić się swoją pasją i wyjść trochę poza granice naszych miast – Łodzi i Zamościa. Założyliśmy platformę do kursów online dla właścicieli czworonogów ,,PSIE KOREPETYCJE”. W ten sposób możemy poznać miłośników psów z całej Polski i pomóc im zrozumieć naturę zwierzęcych przyjaciół.

Wszystkie szkolenia psów online są dostępne na platformie kursowej PSIE KOREPETYCJE. Po kliknięciu przycisku „Dowiedz się więcej”, w nowym oknie przeglądarki otworzy się platforma, na której możesz zakupić szkolenie dla swojego psiaka.

Klatka Kennelowa

O tym, jak stworzyć dla psa azyl, w którym będzie chętnie spał i odpoczywał, nawet kiedy wychodzisz z domu lub gdy odwiedzają Cię goście.

Jak ogarnąć psie ADHD

Poznaj tajniki pracy z psem znane tylko behawiorystom i dowiedz się, jak sprawić, żeby Twój pies reagował spokojniej na co dzień!

7 zabaw węchowych na każdy spacer z psem

20 minut tych zabaw na spacerze jest jak godzinny spacer na smyczy. Poznaj je wszystkie!

Zapraszam na szkolenia
dla psów z behawiorystą i trenerem

Nazywam się Ada Drużbańska i pracuję jako trener, zoopsycholog i behawiorysta psów. Swoją szkołę Po Pieskiemu prowadzę od 2020, a praca z psami to moja pasja! Kiedyś również zmagałam się z trudnym psem. Wiem, że jest to trudna sytuacja dla całej rodziny. Dlatego dziś moją misją jest pomóc każdemu, kto chce dogadywać się ze swoim czworonożnym przyjacielem na głębszym poziomie. Serdecznie zapraszam Cię na szkolenia, które prowadzę. Dzięki nim, lepiej zrozumiesz zachowanie i emocje swojego psiaka.

Swoją wiedzą na temat psiej natury dzielę się na blogu oraz w mediach społecznościowych. Obserwuj moje profile na Facebooku, Instagramie i YouTube. Poznaj mnie bliżej i przeczytaj zakładkę O mnie.
Ada Drużbańska | Szkolenia psów online - Psie Korepetycje

Opinie o szkoleniach Po Pieskiemu

Ada Drużbańska trener, zoopsycholog, behawiorysta psów Piaseczno i Warszawa | Opinie o szkoleniach Po Pieskiemu - skuteczne szkolenia dla psów z behawiorystą

Paweł Falenta

5/5
Byliśmy po kilku wizytach u różnych specjalistów, aż któregoś dnia natknęliśmy się na Ade. Ja już byłem zrezygnowany i niechętny do pracy z moim psem ale Ada pokazała nam, że jednak da się dogadać z moim gnojkiem i wie jak nam pomoc. Po kilku wizytach i wspólnych treningach poprawa w zachowaniu psa jest ogromna! Spacery zaczynaja być przyjemnością a nie walką z „lokomotywą”, potrafimy ominąć psa bez zbędnego wyrywania się i szarpania! Proste reguły i zasady, które Ada nam wprowadziła mocno ułatwiły mi życie z moim niesfornym psiakiem. Dlatego polecam serdecznie Adę jako behawioryste, trenera jak i super osobę która jest bardzo życzliwa i pomocna! ☺️
Pozdrawiamy razem z Leią ☺️
Ada Drużbańska trener, zoopsycholog, behawiorysta psów Piaseczno i Warszawa | Opinie o szkoleniach Po Pieskiemu - skuteczne szkolenia dla psów z behawiorystą

Magdalena Kołodziej

5/5

Ada jest super trenerką❣️ Od czasu naszego pierwszego spotkania Ada sukcesywnie zmieniała mój światopogląd, pokazała, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zrozumiałam, dzięki niej potrzeby moich psinek i w końcu mogłam wyjść z nimi i innymi psami (również tymi białymi, małymi 😃😊) na spacer bez żadnych problemów. Gorąco polecam Adę jako trenerkę, jej pomoc jest dla mnie nieoceniona! Wielkie dzięki za całą pracę którą z nami wykonałaś ❣️

Masz pytania dotyczące szkoleń?

Chcesz wiedzieć, jak wyglądają szkolenia dla psów z behawiorystą Po Pieskiemu?
Sprawdź FAQ czyli najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się ze mną.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka).
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.